Кошик
10 відгуків
+380965556878
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Контакти
Магазин "Електросвіт"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38096555-68-78стабілізатори напруги
+38068555-65-75промислова група
+38097279-74-57освітлення, люстри, світильники
Менеджер
УкраїнаІвано-Франківська областьм. Коломиявул. Винниченка, 1а
Мапа

Реле контролю напруги ZUBR

Реле контролю напруги ZUBR

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку

Для  того, щоб не перегоріли прилади у Вашій оселі – радимо встановити, за умови стабільної напруги, власне реле контролю напруги на всю будівлю. Реле напруги застосовуються тільки  для захисту обладнання від стрибків напруги. При роботі реле напруги не вирівнює напругу, а тільки відключає лінію і автоматично включає мережу при відновленні нормальної напруги. Якщо у Вашій мережі погана напруга та дуже часті скачки, то радимо встановити стабілізатор напруги.

Причин поганої напруги може бути дуже багато: від некваліфікованого спеціаліста до обриву кабелю через погодні умови чи якісь ремонтні роботи. Але найбільш часта на сьогодні поломка в електриці - це "відгарання" нуля. При цьому  напруга у Вашій квартирі чи будинку може досягати від 280В до 380В. При цьому згорає всі прилади, які просто були включені в розетці. Основна причина відгарання нуля – наші старі кабельні лінії. Таким чином, реле напруга ефективно для аварійних ситуацій. У всіх інших випадках бажано використовувати стабілізатор напруги. Для прикладу, якщо напруга у Вашій мережі становить 170В-180В, то сучасний холодильник дуже швидко вийде з  ладу. Холодильні компресори дуже чутливі до низької напруги, тому і не витримують довго. Реле напруги в даному випадку ніяк не допоможе, оскільки більшу частину часу воно буде відключене через низьку напругу.

Реле контролю напруги ZUBR працює за принципом відсікача. Коли напруга в мережі виходить за межі, які задав користувач, реле напруги ZUBR відключає напругу. Коли ж напруга відновлюється - ЗУБР відновлює живлення споживачів. В даний момент у всіх реле напруги ZUBR комутуючим елементом є електромагнітне реле.

Реле напруги ZUBR, які підключаються в розетку, розраховані на струм навантаження 16 А - це близько 3 кВт. Але найбільш популярні реле напруги для захисту від перенапруги всього будинку. Такі реле напруги розраховані на струми 30, 40 і 63 ампера (максимально 6,0, 7,2 і 13,9 кВa). Вони виконані в корпусі на дин-рейку, і займають по ширині три стандартних модуля.