Кошик
10 відгуків
+380965556878
ЛАТР (лабораторний автотрансформатор)
Контакти
Магазин "Електросвіт"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38096555-68-78стабілізатори напруги
+38068555-65-75промислова група
+38097279-74-57освітлення, люстри, світильники
Менеджер
УкраїнаІвано-Франківська областьм. Коломиявул. Винниченка, 1а
Мапа

ЛАТР (лабораторний автотрансформатор)

ЛАТР (лабораторний автотрансформатор)

ЛАТР

ЛАТР або автотрансформатор – це найкращий спосіб забезпечення стабільного споживання потрібної напруги! Рік від року споживання електроенергії в нашій країні підвищується, проте існує дивна закономірність: разом зі споживанням електроенергії не збільшується обсяг функціонуючих електромереж. На сьогоднішній день для більшості ліній електропередач часто характерні такі проблеми, як некондиційна напруга, а точніше скачки електроенергії. З цими проблемами покликаний впоратися автотрансформатор. Зараз все більше застосування знаходить стабілізатор напруги, і тому постає законне питання про те, навіщо потрібні автотрансформатори? Для з'ясування відповіді, слід дізнатися для початку, який характер відхилень напруги спостерігається саме на вашій ділянці, тому що при короткочасних скачках звичайно краще віддати перевагу стабілізатору. Але якщо Ваше житло постійно перебуває в умовах підвищеної або заниженої напруги, то в такому випадку тільки автотрансформатор буде здатний виправити ситуацію.
Існує два основних види, на які діляться всі автотрансформатори: лабораторні та прості.

Простий автотрансформатор оснащений декількома виводами з вторинною обмоткою, і при цьому вихідна напруга змінюється в залежності від того, до якого виводу має підключення клема: регулювання напруги здійснюється східчасто і з набагато меншим діапазоном.

Лабораторні автотрансформатори здійснюють плавну регуляцію напруги, за допомогою ковзної щітки в самій конструкції, і до того ж мають більш широкий діапазон вихідної напруги.

В автотрансформаторах ЛАТР, для підтримки стабільної напруги, якої потребують побутові та промислові електромережі. Також ЛАТР купити вирішують в таких важливих для людини областях як лабораторні дослідження та пусконалагоджувальні роботи з електрообладнанням.
В однофазних моделях ЛАТР діапазон вихідної напруги становить від 0 до 250В. Для трифазних моделей ця цифра коливається від 0 до 430В. Даний ЛАТР оснащений вбудованим вольтметром і регулятором, які дозволяють встановлювати необхідну напругу вручну.

Дані прилади мають різну потужність, від якої і залежить кінцева вартість приладу.

facebook twitter