21 отзыв
Магазин "Електросвіт"
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер

Переваги стабілізаторів напруги від ПП "Елекс"

Переваги стабілізаторів напруги від ПП "Елекс"

Двопроцесорна технологія - оскільки кожен з процесорів використовується для виконання тільки одного завдання то їх загальна надійність істотно вище.

Не спотворює форму мережевої синусоїди - в апараті корекція напруги проводиться шляхом перемикання обмоток автотрансформатора, причому перемикаються вони в нулі струму (а не напруги!) Що виключає будь-які порушення форми вихідної напруги, на відміну від різних технологій «плавного» регулювання, де достатньо серйозні порушення форми струму неминучі (що б не говорили в рекламних проспектах виробники)


Безшумний тороїдальний трансформатор - використовується тороїдальний трансформатор з мідною обмоткою, аналогічний використовуваним у вихідних каскадах звукових підсилювачів, відсутність зовнішнього магнітного поля і акустичного шуму.

Точність підтримки вихідної напруги 1% - за рахунок використання великої кількості ступенів автоматичного регулювання розмір однієї сходинки не перевищує 3 В (для моделі ГЕРЦ 36) - практично при перемиканні її не видно.

Надійні тиристорні ключі, які не бояться короткого замикання.

Вбудований вхідний дросель - на вході стабілізатора варто дросель із сердечником з розпорошеного заліза, що виконує функції фільтра радіо і імпульсних перешкод і обмежувача струмів короткого замикання - підвищена безпека вашого будинку.

Режим ТРАНЗИТ (Байпас) - перемикач, що дозволяє вручну відключити стабілізатор від мережі і підключити безпосередньо до навантаження. Виконання байпаса виключає можливість короткого замикання при проведенні перемикання.

Дублююча захист від перенапруги на виході - захист навантаження від перенапруження в режимі байпаса (транзиту).

Захист від короткого замикання і тривалого перевантаження - автоматичний вимикач, встановлений на вході.

Аналізатор параметрів мережі та стану стабілізатора - встановлений на передній панелі приладу - індикатор, що показує вхідний і вихідний струми, вхідний і вихідний напруга, що проходить потужність (повну, кВА), частоту живлячої мережі, температури трансформатора і ключів, причини аварійного відключення.

Захист від перегріву трансформатора і силових ключів - на кожному блоці ключів та на трансформаторі встановлені цифрові датчики температури, які з точністю до 0.1 градуса контролюють температуру вузла. У разі нагрівання одного з вузлів до температури 60 градусів контролер включає примусове охолодження, в разі прогріву одного з вузлів до температури 98 градусів відключається вихідна група ключів, вхідна група, плата управління і вентилятори залишаються працювати і охолоджувати виріб.

Цілодобовий режим роботи виріб розраховане на роботу 24 години на добу 365 днів у році з із середнім навантаженням до 80% від максимальної. Орієнтовний термін служби виробу 12 років.

Короткочасне (3 сек) відключення споживачів при пропажі напруги (захист імпульсних джерел живлення).

Мінімальний час реакції на зміну напруги - 20 мс - теоретично мінімальний час реакції, якщо реагувати через 10 мс, то можливо одностороннє намагнічування сердечника трансформатора. 20 мс - мінімально можливий час реакції.

Витримує пускові струми і перевантаження - за рахунок застосування тиристорних ключів, відсутність електронних обмежувачів струму і ввідного автоматичного вимикача з характеристикою електромагнітного захисту В (5-8 I теплового захисту) через вироби можуть протікати досить значні пускові і перевантажувальні струми (короткочасно).

Зручне і безпечне підключення до мережі - зручний і безпечний тунельний клеммник, розташований під захисною кришкою.

Мікропроцесорне управління - див вище.

Висока надійність - відсутність рухомих частин - на відміну від сервопривідних стабілізаторів відсутні зношуються механізми струмоз'ємника.

Будь-який тип навантаження - cos φ від 0.5 до 1 - стабілізатор розроблений і протестований на роботу з навантаженням будь-якого типу з cos фі від 0.5 до 1 з ємнісним і індуктивним навантаженням.

Можливість змінювати вихідна напруга стабілізатора в межах 210 - 230 В - Ви самі задаєте, яка напруга буде в Ваших розетках.