21 відгук
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
Магазин "Електросвіт"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер
Менеджер
УкраїнаІвано-Франківська областьм. Коломиявул. Винниченка, 1а
Мапа

Чи варто купувати потужний стабілізатор для котла опалення?

Чи варто купувати потужний стабілізатор для котла опалення?

Стабілізатор для котлів опалення.

Якщо сервісний інженер по опаленню радить Вам придбати стабілізатор, потужність якого суттєво вища від потужності споживання котла, то, не поспішайте протестувати. В цьому є резон.
Практикою попередніх років доведена неспроможність дешевих «стабілізаторів для котлів» захистити котел від низької напруги в момент запуску помпи. Помпа підвантажує трансформатор стабілізатора трьохкратними пусковими струмами, і в умовах низької напруги, не кожен такий стабілізатор «витягує» хоча б 220В ± 10%. Тому що, сумарне пікове навантаження складає 300 - 330 Вт.
Пікове навантаження можна підрахувати просумувавши споживання котла: помпа в пусковому режимі споживає 270 Вт (третє положення регулятора потужності), плата керування 30 Вт, вентилятор 30 Вт (якщо котел парапетний).
При співпадінні таких умов (запуск помпи при заниженій напрузі) котел або відмовиться працювати або працюватиме зі збоями. Тоді власник котла викликає сервісного інженера, який констатує факт не достатньої потужності даного стабілізатора в складних режимах роботи.
Такі не поодинокі випадки спонукали фірми, які займаються опаленням, наполегливо рекомендувати замість стабілізаторів з цифрою 500 на коробці, купувати стабілізатори з цифрою 1000.
Але не всі знають що, значення потужності, яке використовується в назві стабілізатора, і реальна потужність стабілізатора – параметри, пов’язані один з одним не однозначно. В залежності від ціни, стабілізатори виготовляються з навантажувальною здатністю 50%-90% від вказаної потужності. До речі, інколи потужність вказують у ВА, а для реактивного навантаження (помпа) ця цифра у Вт буде меншою у 1,5 раза від вказаної величини у ВА.
Більшість виробників вказують графік перерахунку вихідної потужності при різній величині вхідної напруги. Наприклад, при заниженій напрузі, вихідна потужність стабілізатора зменшується вдвічі.
Якщо, при купівлі стабілізатора, продавець дає неоднозначну відповідь на питання, а яку потужність витримає даний стабілізатор під час пікового навантаження при заниженій напрузі (наприклад 170 В)? То, краще вибрати собі стабілізатор з надписом на коробці побільше. Хоча б одиниць 700.
Або ж, віддати перевагу стабілізатору моделі АСН-250. Який витримує 250 Вт (а не ВА) в діапазоні від 160 В до 280 В і володіє пусковою потужністю до 900 Вт. Іншими словами, при напрузі в мережі нижче 180 В та піковому навантажені, наприклад 400 Вт, він дасть можливість помпі котла запуститись та вийти на номінальний режим роботи. Крім того, він має в собі відсікач та якісно захищає електроніку котла від стрибків напруги реагуючи на її зміни зі швидкістю 40 мілісекунд (0,04 с).
Гарантійний термін складає 2 роки.
Бажаємо приємного користування системою опалення.
facebook twitter

ЛВТ

Інші статті